Laisvos darbo vietos
Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

Per rudens atostogas – mokykla gali pasirūpinti mažiausiųjų sandoriečių užimtumu

Rudens atostogos, prasidėsiančios jau kitą savaitę (spalio 30 d.) – puikus metas pailsėti vaikams. Tačiau dirbantiems tėveliams neretai tenka sukti galvą, kas galėtų pasirūpinti nuo mokslų besiilsinčiomis jų atžalomis, kurių vienų palikti dar nesinori. Tad mokykla, kaip ir kasmet, siūlo savo pagalbą PUG, 1–4 kl. mokinių tėveliams.

PUG ugdytinių užimtumas per šias atostogas vyks mūsų gerų draugų ir partnerių, Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos patalpose. Per praėjusias atostogas sandoriečiai ir romuviečiai „atostogavo“ „Sandoroje“. Tokia rotacija, partnerystė – efektyvus būdas paskirstyti mokyklų žmogiškuosius išteklius. Atsižvelgiama ir į tai, kad užkurti visą mokyklos valgyklos įrangą, kad būtų užtikrinamas maitinimas kelių mokinių – neracionalu. PUG mokinių užimtumą mokinių atostogų metu koordinuoja klasių vadovai.

Jei 1-4 kl. mokinių tėveliai norėtų pasinaudoti galimybe, kad mokykla pasirūpintų jų atžalomis, tereikia užsiregistruoti čia ir pirmadienį, 2023 m. spalio 30 d., ryte, atvykti į mokyklą. Išsami dienos užimtumo stovyklos programa skelbiama čia (programa gali neženkliai keistis).

#SandoraMokyklaKuriojeGera

 

Comments are closed.