Laisvos darbo vietos
Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

Kvadrato varžybų naujienos

    Šių metų spalio 18 d. vyko Šiaulių miesto 2011–2012 metų gimimo berniukų kvadrato pogrupio atrankinės varžybos. Mūsų mokyklos šeštokų rinktinė rungėsi su „Romuvos“ ir Gegužių progimnazijų rinktinėmis. Berniukams į pusfinalio etapą išsiveržti nepavyko. Jei prieš „Romuvos“ progimnaziją pralaimėjome gana dideliu skirtumu, tai prieš Gegužių komandą įnirtingai kovėmės.  Deja, fortūna nusisuko ir abu kėlinius pralaimėjome tik vieno žaidėjo skirtumu.

    Spalio 19 dieną vyko analogiškos Šiaulių miesto 2011–2012 metų gimimo mergaičių kvadrato pogrupio atrankinės varžybos. Analogiškos buvo net tuo, kad burtus ištraukėme ta pačia seka, kaip ir berniukai. Mergaitės prieš „Romuvos“ rinktinę pralaimėjo abu kėlinius. Panašiai kaip ir berniukai išsilaikė 6–7 minutes. Tam, kad patektų į pusfinalio pogrupį, pakako nugalėti Gegužių progimnazijos mergaičių rinktinę. Mūsų mergaitės tai užtikrintai įvykdė, laimėjusios abu kėlinius, tarsi atsilygindamos už berniukų nesėkmę Gegužių kvadrato rinktynėse. Mergaitės pateko tarp 8 geriausių komandų mieste.

    Kitą savaitę, pusfinalio etape, norėdamos kovoti dėl prizinės vietos, turės nugalėti dvi komandas ir  užimti pirmąją ar antrąją vietas, t. y. galima bus pralaimėti vienai iš trijų laimėjusių pogrupiuose komandų.

    Pradinių klasių kvadrato rinktinė jau pateko į finalinį ketvertą, finalinės varžybos vyks po rudens atostogų, palinkėkime sėkmės ir mūsų  kvadrato žvaigždutėms pusfinalio žaidimuose.

Mūsų mokyklos rinktinės:

Berniukų: Mykolas Jevtušenka 6a, Gojus Mikulskis 6b, Nojus Smailys 6a, Kajus Tverijonas 6a, Armandas Gailiūnas 6a, Benas Smagurauskas 6a, Gabrielius Kaušas 6a, Gustas Gylys 6b, Evaldas Vėlius 6b, Aironas Valinskas 6b, Erikas Mikėnas 6b, Jokūbas Grigaliūnas 6b, Emilijus Peslekas 6b.

Mergaičių: Smiltė Juodrytė 6b, Urtė Pelenytė 6b, Evelina Grikštaitė 6b, Aprilė Čiužauskaitė 6b, Liepa Zablockytė 6b, Loreta Pėstininkaitė 6a, Viltė Danilevičiūtė 6a, Gabrielė Pažūsytė 6a, Viltė Blačaitė 5a, Dorotėja Domkutė 5a, Liepa Butkutė 5a, Kamilė Kmandierytė.

 

 

Comments are closed.