Laisvos darbo vietos
Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

„Sandoros“ mokytojų kursai Florencijoje

Spalio 9 -13 dienomis  progimnazijos mokytojos Dalia Vėdaraitė ir Rima Lunskienė pagal Erasmus+ projektą Nr. 2023-1-LT01-KA121-SCH-000141694 mokėsi Europos mokytojų akademijoje Florencijoje, Italijoje.

Užsiėmimų metu buvo gilinamos anglų kalbos žinios, tobulinami skaitmeniniai įgūdžiai, keičiamasi patirtimi su pedagogais iš Vokietijos, Prancūzijos, Estijos, Čekijos. Mokymai vyko ne tik tradiciniais būdais, daug užduočių reikėjo atlikti pirmiausia pasidomėjus vietinių italų gyvenimu Florencijos mieste. Su malonumu mokėmės kavos rūšis bibliotekos kavinėje, daržovių, vaisių, mėsos, saldumynų pavadinimus vietiniame turguje. Teko išvykti į Chanti regioną centrinėje Toskanos dalyje, grožėtis vynuogynais kalnuose, klausytis pasakojimų apie vietinio vyno gamybą. Laisvu metu išvaikščiotos siauros senovinės Florencijos galvelės, aplankytos gausiai turistų lankomos aikštės Piazza della Signoria, Santa Croce su įspūdingo dydžio bazilika ir kitos. Florencijos miestą dalina Arno upė, o nuo vieno iki kito kranto tiesiasi daugybė tiltų, ypač įdomu buvo pamatyti vieną seniausių Europos arkinių tiltų – Ponte Veccio, kurio senus žuvies ir mėsos prekeivių namelius šiandien pakeitė pačios prabangiausios aukso, laikrodžių ir papuošalų parduotuvės.

Malonius įspūdžius apie Florencijos miestą dar labiau sustiprino puikus, švelnus  ir saulėtas oras, kuris žvarbų spalį tarsi prailgino vasarą.

 

Comments are closed.