Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

tarptautinio projekto dalyvių patirtys iš Rumunijos

2022-ųjų gegužės 9-13 dienomis Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos komanda Aistė Barzdžiūtė (7a kl.), Liepa Balsytė (7a kl.), Saimonas Sitnikas (8a kl.), Livija Barauskaitė (8a kl.), lydimi anglų mokytojos Vaidos Buitvidienės ir logopedės, specialiosios pedagogės Astos Kairienės, dalyvavo  „Erasmus +“ mokyklų mainų partnerystės projekto „UNDER THE SAME BLUS SKY“ ketvirtame partnerių susitikime  Rumunijoje, Tekuči mieste.

Projekto veiklose dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Portugalijos, Graikijos, Čekijos, Rumunijos. Vizito metu mokyklos pristatė savo paruoštas pateiktis, diskutavo, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse. Projekto dalyviai turėjo galimybę pažinti Rumunijos miestus, šalies kultūrą ir švietimo sistemą. Jie apsilankė Bakeu mieste esančioje observatorijoje, mini zoologijos sode, Tisa Silvestri vienuolyne, susipažino su Bukarešto įžymybėmis, pramogavo Zaga-Zaga parke. Mokinius sužavėjo viešnagė rumunų šeimose.  

Smagu buvo bendrauti ir bendradarbiauti su kitų šalių partneriais. Visi projekto dalyviai išsivežė pačius gražiausius atsiminimus apie praleistą laiką ir nekantraudami laukė kito susitikimo, kuris vyks Graikijoje.

Projektų rengimo ir įgyvendinimo grupės pirmininkė I. Urbonienė

Comments are closed.