Laisvos darbo vietos
Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

Mokyklos direktorius kviečia skirti mokyklai 1,2 proc. nuo valstybei sumokėtų pajamų mokesčio

Gerb. Tėveliai, visuomet džiaugiamės, kai savo bendryste, patarimais ir argumentuota kritika padedate kurti mokyklą, kurioje gera. Gera Jums, Jūsų vaikams, mokytojams. Kaip ir kiekvienais metais, šiemet LR Vyriausybė suteikia galimybę kiekvienam iš Jūsų paremti mokyklą. Žinau, kad tie, kurie 1,2 proc. nuo valstybei sumokėtų pajamų mokesčio „Sandorai“ perveda kasmet, vos perskaitę mano padėką, iš karto atsidarysite mokyklos internetinį puslapį ir užpildysite paraišką. Iškart, kad nepamirštumėte 🙂 Kas nesate to darę, bet norėtumėte prisijungti prie gausaus geradarių sandoriečių būrio, spustelkite čia arba nusikopijuokite nuorodą į savo interneto naršyklės langą: https://www.sandora.eu/about-us/principals-message/

Čia rasite viską, kad galėtumėte prisidėti prie gerų darbų, gimstančių visų mūsų mokykloje.

Svarstote, ar tinkamai mokykla įsisavins jai skirtą paramą?.. Galite būti ramūs – lėšos naudojamos tariantis Mokyklos taryboje, o lėšų panaudojimo ataskaita kasmet pristatoma visuotinio tėvų susirinkimo metu, skelbiama mokyklos internetinėje svetainėje. Informaciją apie panaudotas ar planuojamas panaudoti lėšas Jūsų pageidavimu suteiks mokyklos tarybos pirmininkė Asta Kairienė arba aš, mokyklos direktorius Kęstutis Šaltis.

Jūsų pritarimas ir palaikymas padeda kurti mokyklą, kurioje visada gera. Ačiū Jums už tai.

P. S.

Labai norėčiau padėkoti tiems, kurie skiria 1,2 proc. nuo valstybei sumokėtų pajamų mokesčio „Sandorai“. Jei užpildę paraišką man parašytumėte, turėčiau galimybę Jums asmeniškai pasakyti ačiū.

 

Mokyklos bendruomenės vardu

Direktorius Kęstutis Šaltis

Comments are closed.