Laisvos darbo vietos
Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

Jau rytoj, kovo 1 d., pradedamas mokinių priėmimas į 1-as ir 5-as klases: visa informacija skelbiama mokyklos puslapyje

Jau rytoj, 2022 m. kovo 1 d., nuo 8 val. ryto, prasideda bendrojo ugdymo mokinių priėmimas į mūsų mokyklą. Visa aktuali informacija skelbiama mokyklos internetinėje svetainėje.

SVARBU – AKTUALIAUSIA INFORMACIJA KELIAIS SAKINIAIS. Kadangi šiemet priėmimai į mokyklas vykdomi naujame elektroniniame formate centralizuotai per Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo skyrių, siūlome atkreipti dėmesį į kelias svarbias detales:

  1. Šiais metais elektroninius prašymus turi pateikti visų pirmokų ir būsimųjų penktokų, pereinančių į mūsų mokyklą iš kitų mokyklų (tų, kurie šiuo metu nesimoko „Sandoros“ progimnazijos 4-ose klasėse), taip pat atvykusių gyventi į Šiaulius mokinių tėvai.
  2. Mokiniai, kurie pereina mokytis į aukštesnio lygmens programą – iš 4-os į 5-ą klasę – toje pačioje mokykloje, t. y. šiuo metu jau mokosi „Sandoros“ progimnazijoje, mokyklos direktoriui pateikia mokyklos nustatytos formos prašymą į 5 kl. 2022-2023_m. m.
  3. Jei mokinys yra deklaruotas mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje (teritorijas galima pasitikrinti čia), mokinio tėveliai elektroninėje sistemoje atlieka prašymo teikimo žingsnius pagal šią instrukciją;
  4. Jei mokinys nėra deklaruotas mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje, mokinio tėveliai elektroninėje sistemoje atlieka prašymo teikimo žingsnius pagal šią instrukciją.
  5. Pateikus prašymą į 1-ą klasę ne pagal aptarnaujamą teritoriją, t. y. į specializuoto ugdymo katalikišką klasę, į kurią šiemet mokykla priims 24 mokinius iš Šiaulių miesto (gyvenantys Šiaulių rajone pretenduotų tik į laisvas vietas, jei mokykla jų turėtų po pagrindinio priėmimo), nuo 2022 m. kovo 1 d. iki 2022 m. balandžio 7 d. visi ne pagal aptarnaujamą teritoriją prašymus į katalikišką klasę teikę tėveliai ir jų vaikai bus kviečiami susitikti su Priėmimo komisijos nariais, kurie organizuos mokinių specialiųjų ir bendrųjų gebėjimų patikrinimus ir (ar) organizuos motyvacinius pokalbius pagal šiuos atrankos kriterijus.

Ačiū, kad renkatės mokyklą, kurioje gera 🙂

P. S.

jei kas nors nepavyko, susisiekite, būtinai pagelbėsime!

Comments are closed.