Laisvos darbo vietos
Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

Prasideda Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos „Judriosios savaitės“ renginiai

Kasdien į mokyklą ne automobiliais, o su riedančia ekologiška priemone (dviratis, paspirtukas, riedis, riedlentė ir pan.) Nuo antradienio skaičiuosime mokinius, atvykusius į mokyklą su ekologiška transporto priemone. Savaitės pabaigoje, penktadienį, apdovanosime gausiausiai atvykusias klases. Paspirtukų ir dviračių lenktynės su kliūtimis trečiadienį per ilgąsias pertraukas, tarpklasinės futbolo (lauko aikštelėje) varžybos 7X7 (5 berniukai ir 2 mergaitės) ketvirtadienį per pertraukas.

ATSINAUJINĘS ir UNIKALUS  ŠIAULIŲ BĖGIMAS 2023!! 

Rugsėjo 23 d. (šeštadienį) 12 val. – DIDYSIS STARTAS 
Projekto pagrindinis tikslas – populiarinti kūno kultūrą ir sportą, formuojant aktyvų ir kokybišką laisvalaikį. Bėgimas siejamas su Šiaulių miesto gimimu ir „Saulės mūšiu“, kuris vyko 1236 metais. Bėgimas puoselėja bendruomeniškumą bei aktyvų ir kokybišką gyvenimo būdą. Bėgimas grįžta prie Šiaulių miesto savivaldybės, vyks centrinėmis miesto gatvėmis pro įžymias Šiaulių miesto istorijai vietas, tokias kaip Auksinis berniukas, Šiaulių miesto bulvaras, Gaidžio laikrodis, Šalkauskio gimnaziją ir kt. Masiškai išaugus projektui, atsirado poreikis pakeisti projekto pavadinimą iš „Saulės mūšio“ bėgimo į „Šiaulių bėgimą“. Bėgimas nemokamas, skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, mėgėjams ir profesionalams! 

 Programoje:

 Vaikų bėgimas 700 m „Saulės mūšio“ datai atminti. Vaikai bėgs 1236 m 
 5 km bėgimas 
 10 km bėgimas 

Visi dalyviai bus apdovanoti atminimo prizais! 
Projekto prizinis fondas  2000 Eur 
Laimi greičiausi! 
Daugiau informacijos netrukus! 
www.lengvojiatletika.lt
Projektą finansuoja  Šiaulių miesto savivaldybė. Projektą organizuoja  Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras.
#Sportasvisiems 
#SportomiestasŠiauliai 
#ŠiauliaiŠviečia

Comments are closed.