Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

Pergalė Šiaulių miesto kvadrato finalinėse varžybose

     Šių metų lapkričio 7 dieną neutralioje „Rasos“ progimnazijos sporto salėje įvyko Šiaulių miesto 3–4 klasių mokinių kvadarto finalinės varžybos, kuriose mūsų mokyklos komanda, atstovaujama Lukrecijos Juknevičiūtės, Urtės Juozapavičiūtės, Elzės Kasparavičiūtės, Dominykos Norkutės, Austėjos Tautkutės, Gabrielės Kulikovaitės, Evano Baskevičiaus, Džiugo Darafėjaus, Domo Smagurausko, Kristupo Tamošauskio, Motiejaus Kurmio, Herkmanto Dambrausko, nugalėjo Gytarių, Medelyno ir Gegužių progimnazijų komandas ir laimėjo I –ąją vietą.

    Kelias į I- ąją vietą komandai nebuvo lengvas. Atrankiniuose ir pusfinalio varžybų etapuose kovėsi gana įtemptai ir pakankamai sunkiai. Šiuose etapuose laimėjo antrąsias vietas vos vieno ar dviejų išmuštų varžovų persvara. Smagu, kad komandai pavyko susikaupti ir parodyti visą galią finalinėse varžybose.

    Laukiame Šiaulių zonos nugalėtojų varžybų. Mūsų mokyklai tai didelis pasiekimas! Vos kelis kartus per visą mokyklos istoriją esame patekę į finalines kvadrato varžybas, tačiau jose laimėdavome tik ketvirtas vietas mieste.

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.