Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

Mergaičių kvadrato pusfinalio rezultatai

Spalio 25 dieną vyko 2011 metų gimimo (5–6 kl.) mergaičių kvadrato varžybų pusfinalis, kuriame susirungė 8 geriausios miesto komandos.  Mūsų mergaitės į pusfinalį iškopė laimėjusios prieš Gegužių progimnazijos komandą.

Pusfinalio rungtynės Dainų progimnazijoje klostėsi gana permainingai ir dramatiškai. Pirmas rungtynes prieš „Rasos“ progimnazijos komandą laimėjome nesunkiai. Vėliau burtai lėmė taip, kad su likusiomis komandomis turėjome žaisti vienas rungtynes po kitų.

Pirmąjį kėlinį didele persvara laimėjome prieš Medelyno progimnazijos mergaites. Gaila, bet  mergaitės per anksti patikėjo pergale ir kitas dvi rungtynes su pratęsimais pralaimėjome. Laikui pasibaigus, buvo likusios po dvi žaidėjas ir fortūna buvo ne mūsų pusėje.

Deja, analogiškai baigėsi rungtynės ir su Dainų progimnazijos komanda. Mūsų komandos mergaitės tikrai jau buvo išvargintos nuolatinės kovos.  Po trijų intensyvių kėlinių prieš Medelyno varžoves, buvo sunku laimėti dar tris kėlinius prieš lygiavertę Dainų komandą. Pritrūko ištvermės ir paskutiniu momentu pralaimėjome.

Mūsų mokykla, užėmusi 3 vietą pusfinalyje, pasidalino 5–6 vietas su kito pogrupio 3 vietą užėmusia komanda. Pasiekti rezultatai džiugina, tik šiek tiek liūdna, kad nepatekome į finalinį ketvertą.

Komanda: Smiltė Juodrytė 6b, Urtė Pelenytė 6b, Evelina Grikštaitė 6b, Aprilė Čiužauskaitė 6b, Viltė Danilevičiūtė 6a, Gabrielė Pažūsytė 6a, Viltė Blačaitė 5a, Kamilė Kamandierytė 6b, Dorotėja Domkutė 5a. , Liepa Butkutė 5a, Liepa Zablockytė 6b, Loreta Pėstininkaitė 6a