Laisvos darbo vietos
Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

Kvadrato varžybų naujienos

         Š. m. lapkričio 9 dieną mūsų mokyklos 5 — 6 klasių mergaitės varžėsi tarpmokyklinėse kvadrato varžybose prieš Zoknių ir Gytarių progimnazijų komandas.

         Pirmose varžybose prieš Zoknių komandą mergaitės jautėsi nejaukiai, daug klydo ir nusileido zoknietėms, antrose varžybose pirmąjį kėlinį sunkokai laimėjo prieš Gytarių komandą, o antrajame — jautėsi gana ryškus mūsiškių pranašumas.

        Pogrupyje dvi komandos pateko į antrąjį turą ir jau kitą savaitę varžysis su pogrupių nugalėtojomis pusfinalyje dėl galimybės rungtyniauti finaliniame ketvirtuke. 8 komandos dviejuose pusfinaliuose bus suskirstytos po keturias, o į finalą pateks po dvi pirmąsias vietas iškovojusios komandos.

Palinkėkime mergaitėms sėkmės!

 

Mergaičių komandos narės:

Marija Vaišvilaitė 6a,

Elzė Jokūbauskaitė 6b,

Evelina Grikštaitė 5b,

Smiltė Juodrytė 5b,

Aušrinė Klimaitė 6b,

Aprilė Čiužauskaitė 5b,

Urtė Pelenytė 5b,

Guoda Malcevičiūtė 6b,

Mantė Urbonaitė 6a,

Saulėja Kriščiokaitė 5b,

Liepa Zablockytė 5b,

Gaia Bigica 6a.

          Deja, prieš atostogas 5 — 6 klasių berniukams ne taip gerai pasisekė. Žaidėme prieš Gytarių, „Rasos“, Rėkyvos progimnazijas. Rėkyvos progimnazija buvo pranašesnė už visas kitas varžoves. Dėl antrosios vietos vyko labai lygiavertė kova, mes laimėjome prieš Gytarius, tačiau pralaimėjome „Rasos“ progimnazijų berniukams, o gytariškiai laimėjo prieš „Rasos“ komandą.  Nors kova buvo labai atkakli ir lygiavertė, suskaičiavus išmuštų žaidėjų skaičių, mums nenusišypsojo sėkmė ir pogrupyje komanda liko 4 vietoje.  3-ąją vietą iškovojo Gytarių progimnazijos komanda, 2-ąją — „Rasos“, 1-ąją — Rėkyvos komandos.

Linkime berniukams neprarasti kovingos nuotaikos.

 

 

Comments are closed.