Laisvos darbo vietos
Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

Krepšinio treneris A. Sireika: geras sportininkas pirmiausia turi būti geras žmogus

„Sandoros“ progimnazijoje su mokiniais susitiko vyrų krepšinio klubo Šiaulių „Šiauliai“ vyr. treneris Antanas Sireika. Šis susitikimas – dalis projekto „Atrask save sporte“, bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis, kuri administruoja Švietimo mainų fondas, veiklų. UAB „Nuotykių parkas“ organizuotame susitikime mokiniai turėjo išskirtinę progą pabendrauti ne tik apie krepšinį, sportininko karjeros pasirinkimą. Jau susitikimo pradžioje Šiaulių miesto Garbės pilietis prasitarė – jam labai svarbu kalbėti(s) apie žmogiškąsias vertybes.

Sportininko kelias – ne iš lengvųjų

„Mano pasakojime krepšinio bus labai nedaug“, – pajuokavo vienas žinomiausių krepšinio trenerių Lietuvoje A. Sireika, pradėdamas diskusiją apie sportą, gyvenimą. Atsakydamas į jam užduotus mokinių, mokytojų, mokinių ugdymo karjeros specialistų klausimus, treneris pasidalino savo patirtimi, įgyta treniruojant krepšininkus profesionalus tiek Lietuvos rinktinėje, tiek įvairiose komandose nuo Kauno „Žalgirio“ iki darbo Japonijos krepšinio klube.

Treneris neslėpė, kad profesionalaus sportininko karjeros kelias itin nelengvas, nes reikia labai daug valios sportuoti, reikia talento, kenčia sveikata. Tačiau, pasak svečio, profesinių aukštumų galima pasiekti ugdant, treniruojant ne tik kūną, bet ir protą.

„Labai svarbu gerbti mus supančius žmones, elgtis taip, kaip norime, kad būtų elgiamasi su mumis“, – dalijo patarimus sandoriečiams A. Sireika ir kalbėjo – norint tapti profesionalu, labai svarbu išbandyti kelias sporto šakas ir pasirinkti tą, kuri teikia daugiausia džiaugsmo.

Comments are closed.