Laisvos darbo vietos
Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

Judrioji savaitė „Sandoros“ progimnazijoje

Š.m. rugsėjo mėnesį Šiaulių „Sandoros“ progimnazijoje judriosios savaitės metu vyko įvairūs aktyvūs renginiai: lenktyniavome, kuri klasė atvyks į mokyklą naudodama riedančias ekologiškas transporto priemones, visa mokykla bėgome apie mokyklos pastatą, žaidėme įvairius judriuosius žaidimus mokyklos kieme , bei „Kvadarato“ žaidimo  tarpklasines varžybas. Jų rezultatai:

Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos kvadrato 5-6 klasių berniukų varžybos 2022-09-20

1 vieta  6a klasės komanda:

Lukas Matilionis, Vilius Žemaičiūnas, Orestas Abromavičius, Deividas Vėlius, Einaras Juknevičius, Augustas Labanauskas, Matas Kiesas, Vincas Stumbras.

 

2 vieta 5a klasė

Gabrielius Kaušas, Armandas Gailiūnas, Benas Smagurauskas, Markas Čekanauskas, Albertas Mažeika, Kajus Tverijonas, Lukas Zatanaikin, Nojus Smailys, Mykolas Jevtušenka.

3 vieta  6b klasė

Ignas Klioštoraitis, Naglis Kanaš, Gytis Giniotas, Denas Butkus, Kajus Jankus, Džiugas Kvedaras, Jokūbas Jevtušenka, Andrius Grinius.

4 vieta 5 b klasės komanda.

Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos kvadrato 5-6 klasių mergaičių varžybos 2022-09-20

 

1 vieta  5a klasės komanda:

Rasa Kirnaitė, Akvilė Jankūnaitė, Rūta Skarbaliūtė, Gabrielė Pažusytė, Viltė Danilevičiūtė, Ema Čivaitė, Agnė Matūzaitė.

 

2 vieta 5b klasės komanda

Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos kvadrato 3-4 klasių varžybos 2022-09-22

 

1 vieta 4a klasės komanda:

 Matas Vaitkus, Augustas Kurauskas, Adrijus Jankus, Adrijanas Rimkus, Arnas Švoba, Dorotėja Domkutė, Viltė Balčaitė, Ema Gumuliauskaitė, Ugnė Savickaitė.

 

2 vieta 3 b klasės komanda:

 Motiejus Kurmis, Denas Levaginas, Pijus Ramanauskas, Herkmantas Dambrauskas, Itanas Dainauskas, Kajus Pleskiūnas, Ąžuolas Stasaitis, Domas Grigaliūnas, Lėja Rekašiūtė.

3 vieta 4b klasės komanda.

 

4 vieta 3 a klasės komanda:

Evanas Baskevičius, Paulius Filipavičius, Lukrecija Juknevičiūtė, Žygimantas Kirna, Urtė Molotokaitė, Dominyka Norkutė, Domas Smagurauskas, Nojus Suško, Kristupas Tamošauskis.

Aktyviausios klasės, kurios į mokyklą atvyko ekologiškomis transporto priemonėmis:
 
1 vieta 4a
2 vieta 3b
3 vieta PUG 1
4 vieta 1b
5 vieta 6a
6 vieta 2b
7 vieta 3a
8 vieta 2a
9 vieta 1a 
10 vieta 7b
11-12 vieta 5a ir 6b
13-14 vieta 4b ir 8a 
15 vieta PUG 2
paskutinę vietą užėmė: 5b,7a,8b.
 

 

Comments are closed.
Vėliausios naujienos