Laisvos darbo vietos
Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

„Aro“ pareigūnai „pakrikštijo“ 5-okus

Šią savaitę jau spėjome prisiminti žiemos smagumėlius, bet mokykloje buvo smagu ne tik dėl sniego ir linksmų žaidimų lauke. Lapkričio 24 dieną „Sandoros“ penktokai buvo „pakrikštyti“ ir tapo pilnateisiai vyresniųjų klasių mokiniai.

„Krikštatėviai“ šeštokai dar prieš rudens atostogas planavo, kūrė sunkiausius išbandymus savo mažesniems draugams, piešė, rašė scenarijų, o lemtingą dieną tapo rūsčiais „Aro“ pareigūnais. Vargšai penktokėliai priešinosi griežtoms „Aro“ komandoms, prisiekinėjo neturintys kontrabandos – „špargalių“, net sutiko būti surišti, apieškoti ir suantspauduoti. Bet ir patekę į salę turėjo atlikti išradingas bei sunkias mankštos, intelekto patikrinimo užduotis.

Nelengvus klausimus lukšteno ir auklėtojos Dalia bei Virginija. Ypač drąsūs klasių atstovai pasitikrino skonio receptorius – turėjo atpažinti druską, „Nutellos“ kremą, pomidorų padažą, net krienus! Ir nieko – viską ištvėrė. Klasės, kaip darnios komandos, turėjo visi drauge „perplaukti upę“ su plėšriu „krokodilu“, mokyklos koridoriuose surasti ir sudėlioti žodį „krikštas“. Vienos užduotys geriau sekėsi 5a, kitos – 5b klasei, bet pagaliau išbandymai įveikti, mokiniai klaupiasi priesaikai, kurią pasižada tesėti, kol paskutinis mokyklos skambutis juos išskirs. Penktokai apdovanoti „krikšto“ dokumentu, „krikštatėviai“ pamaloninti saldumynais. Išsiskirstėme lydimi smagios nuotaikos, o penktokai jau svajoja, kaip patys kurs išbandymus būsimai kartai.

Užrašė 6a klasės auklėtoja Rima Lunskienė
Fotografavo 6b klasės auklėtoja Kristina Černiauskienė

Comments are closed.