Nuotolinis ugdymas
+37060329303
K. Korsako g. 8, LT-78359, Šiauliai

Aktyvių atradimų diena mažiesiems sandoriečiams

Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos bendruomenės mažieji, priešmokyklinio ugdymo ir 1-4 klasių, mokiniai tradiciškai mokslo metus baigia energingai. Birželio penkta diena progimnazijos kieme užsipildė veiklomis, kurias padėjo organizuoti šventės partneriai ir bendruomenė.

Jau tradicija tapo visus vaikus pakviesti išbandyti spalvotus didžiuosius batutus. Partneriai Šiaulių menų mokyklos atstovai kvietė pasidaryti vasaros skaitiniams knygų skirtukus. Šiaulių techninės kūrybos centro  pasiūlyta LEGO estafetė ragino kūrybiškai pastatyti aukščiausius statinius, Šiaulių dailės mokykla lavino pastabumą ir piešimą dviem rankomis ieškant stebuklingų gyvių ne tik pievoje, bet savo piešiniuose. Gausi komanda iš Šiaulių technologijų mokymo centras supažindino su apskaitininko, biuro administratoriaus, informacinių ir ryšių technologijų aptarnavimo techniko, padavėjo ir barmeno, renginių ir poilsio organizatoriaus, sporto būrelio profesijomis. Sporto aikštynuose rungtyniauti kvietė Šiaulių futbolo ir Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos.  Smagus laikas ir daug energijos pareikalavo kempinelių kvadratas, o gaiviausia stotelė su ledais ir dubuo su vaisiais atgaivino.

Paskutinė diena mokykloje mažiesiems jau ryt, birželio 6-oji, laukia daug padėkų, smagių akimirkų, nuoširdžių linkėjimų ir žinoma palydėjimo į taip lauktą vasarą.

Comments are closed.