sandora.eu | nuotolinis mokymas

Aktuali informacija 6-8 kl. mokiniams: pradedamas nuotolinis mokymas, pokyčiai neformaliajame

Vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybėje priimtais nutarimais, nuo 2020 m. rugsėjo 28 d. iki spalio 11 d. 6-8 kl. mokiniai „Sandoros“ progimnazijoje bus ugdomi nuotoliniu būdu. Nuotoliniu būdu vyks ir visi sandoriečių pasirinkti neformaliojo ugdymo užsiėmimai, o tie, kurie nuotoliniu būdu (dėl jų specifikos) vykti negali, laikinai bus stabdomi.

Atkreiptinas dėmesys, kad 6-8 kl. mokiniams tvarkaraštis, pamokų laikas nebus keičiamas – keisis tik ugdymo aplinka (bus dirbama virtualiame konferencijų kambaryje „Google Meet“) ir tiesioginės pamokos (sinchroninis ugdymas) trukmė. Prisijungimo nuorodas ir visą reikiamą informaciją mokiniai artimiausiu metu gaus iš savo klasių vadovų.

Daugiau

Pasibaigus Europos judumo savaitei, apdovanoti aktyviausieji

2020 m. Europos judumo savaitės tema – „Judumas – be jokios taršos“. Todėl sandoriečiai aktyviai dalyvavo Judumo savaitėje ir į mokyklą visą akcijos laikotarpį vyko su ekologiška transporto priemone. Mokiniai dalyvavo savo klasės varžybose, žaidė judriuosius žaidimus, bėgo aplink mokyklą.

Aktyviausia klase komisijos išrinkta 1b, kuri apdovanota ,,Europos Judumo savaitė 2020“ įsegamais ženkliukais ir ,Šiaulių visuomenės sveikatos biuro atšvaitais. Itin aktyviais dalyviais nominuoti mokiniai iš 1a, 3b, 4b, 5a, 7b ir PUG klasių, kurioms taip pat įteikti prizai. Judumo savaitė baigėsi, bet siūlome ir toliau išlikti fiziškai aktyviems ir būti daugiau gryname ore.

Daugiau nuotraukų mokyklos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Akcijos organizatoriai

Aktualiausios problemos: klausimų registravimas prieš mokyklos administracijos informacinį vebinarą

2020 m. rugsėjo 17 d., 17.30 val. (laikas dar gali būti tikslinamas), vyks nuotolinis informacinis vebinaras, kurio metu progimnazijos direktorius K. Šaltis ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui M. Malcevičius atsakys į mokinių tėveliams kylančius klausimus, susijusius su 2020-2021 m. m. pradžia, ugdymo pasikeitimais, kuriems įtaką daro COVID-19 viruso prevencija.

Kad būtų galima išsamiau atsakyti į Jūsų klausimus (nemažai situacijų reikalauja platesnio konteksto, būtina ieškoti papildomos informacijos etc.), kviečiame aktualiausius klausimus pateikti iš anksto. Atkreipiame dėmesį, kad vebinaro metu klausimus bus galima užduoti ir gyvai, padiskutuoti, pasitarti.

Susitinkame virtualiame konferencijų kambaryje „Google Meet“, paspaudus šią nuorodą.

„Sandoros“ progimnazija tęsia bendradarbiavimą su KSU Tarptautiniu vaikų universitetu „Alfa“: kviečiame į užsiėmimus

Šiaulių „Sandoros“ progimnazija tęsia bendradarbiavimą su KSU Tarptautiniu vaikų universitetu „Alfa“! Į Vaikų universiteto 2020–2021 m. mokslo metus kviečiame 7-13 metų vaikus. Vaikų universiteto ALFA Šiaulių fakultetas veikia Šiaulių „Sandoros“ progimnazijoje ir kviečia vaikus į inovatyvius užsiėmimus 2 kartus per mėnesį, šeštadieniais (vieno užsiėmimo trukmė – 3 val.).

Jaunųjų studentų laukia interaktyvios ir inovatyvios paskaitos aviacijos, kino ir animacijos, komunikacijos ir žurnalistikos, aviacijos bei kitomis temomis. Praktinius užsiėmimus vaikams veda edukologai, kviestines paskaitas skaitys tiek Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytojai, profesoriai, tiek ir savo sričių profesionalai. Vaikai taip pat vyksta į ekskursijas ir išvažiuojamąsias paskaitas.

Daugiau

Skelbiamas priešmokyklinio ir pradinio ugdymo neformaliojo ugdymo veiklų tvarkaraščio projektas

Pasaulinė pandemija ir su ja susiję iššūkiai šiek tiek pakoregavo mokyklos darbą, tačiau netrukus mokykloje pilnu pajėgumu pradės veikti ir neformalusis vaikų ugdymas. Šią savaitę baigiami tvarkaraščių derinimo darbai, o kitą savaitę jau kviesime mokinius po pamokų mokykloje įsijungti į savo pamėgtas ar atrastas naujas neformaliojo ugdymo veiklas.

Su priešmokyklinukams ir pradinukams siūlomais neformaliojo ugdymo užsiėmimais, laikais, kada vyks veiklos, galima susipažinti čia. Atkreipiame dėmesį, kad iki šio penktadienio dar gali būti nemažai pasikeitimų, nes visos klasės dirba pagal skirtingą pamokų laiką, į mokyklą atvyksta nemažai mūsų draugų ir partnerių, tad su visais jais bandoma rasti geriausią sprendimą, kad veiklos vyktų visiems patogiu laiku, maksimaliai laikantis šiuo metu galiojančių saugumo reikalavimų.

Daugiau

Pokyčiai ir naujovės Šiaulių „Sandoros“ progimnazijoje 2020-2021 m. m.: ATNAUJINTA INFORMACIJA

2020-2021 m. m., laikantis apribojimų ir nurodymų, susijusių su COVID-19 virusu, laukia nemažai pokyčių. Šiuo metu galiojantys operacijų vadovo sprendimai, taikytini ugdymo įstaigoms. Vadovaujantis galiojančiais vyriausybiniais nurodymais, mokykloje bus gana reikšmingų pokyčių šiose srityse:

Pamokų laikas

Ugdymo procesas progimnazijoje bus pradedamas skirtingu laiku. Su pamokų laiko projektu galite susipažinti čia ATNAUJINTA 2020-09-07.

Kabinetinė sistema

Šiais mokslo metais kiekvienai mokinių klasei bus paskirta konkreti patalpa, t. y. klasė, kurioje vyks pamokos. 5-8 kl. mokinių pamokų tvarkaraščio projektas pagal klases čia (ATNAUJINTA). 1-4 kl. pamokų tvarkaraščius pristatys klasių vadovai rugsėjo 2 d. Rugsėjo 2 d. klasių vadovai pirmas dvi pamokas darbuosis su savo auklėtiniais (suteiks visą reikiamą informaciją, atsakys į mokiniams kylančius klausimus etc.), toliau bus dirbama pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį.

Daugiau

Pirmoji 2020-2021 m. m. savaitė: apklausa mokinių tėveliams ir mokiniams

Prasidėję nauji mokslo metais visiems įnešė nemažai sumaišties, kurią sukėlė COVID-19 viruso kontekstas. Pirmą 2020-2021 m. m. rugsėjo savaitė baigiasi, tad norime visus „Sandoros“ progimnazijos mokinius ir jų tėvelius pakviesti dalyvauti apklausoje dėl šiuo metu mokykloje galiojančių pasikeitimų, ypač dėl pietų pertraukos ir laiko, skirto mokiniams pavalgyti mokyklos valgykloje.

Apklausos klausimyną rasite čia. Visų Jūsų nuomonė mums labai svarbi, nes atsižvelgiant į apklausos rezultatus bus koreguojami šiuo metu priimti sprendimai, siekiant maksimaliai užtikrinti tiek ugdymo kokybę, tiek užtikrinant, kad visi mokyklos bendruomenės nariai jaustųsi saugiai ir patogiai.

Svarbi informacija mokinių tėveliams

Gerb. mokinių tėveliai,

atsižvelgdami į „Sandoros“ progimnazijos viešųjų erdvių išplanavimą, vadovaujantis paskelbtomis rekomendacijomis dėl COVID-19 viruso prevencijos, prašytume į mokyklos vidaus patalpas užeiti tik išskirtiniais atvejais. Iki mokyklos palydėtus mažesniuosius sandoriečius prašytume palikti prie mokyklos laukinių durų, pažymėtų mokyklos mokinių judėjimo schemoje.

Tikimės visų Jūsų supratingumo ir bendradarbiavimo :) Norintys išsakyti pasipiktinimą ar racionaliai padiskutuoti, rašo el. paštu: kestutis@sandora.eu.

„Sandoros“ progimnazijos kolektyvas