sandora.eu | nuotolinis mokymas

Pasiekimai

2012-2013 m.m. mokinių pasiekimai

Data Klasė Pavardė, Vardas Laimėjimas
2013.04.09 4a
Mantas Lukošiūnas
XV ketvirtų-penktų klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadoje laimėjo II-ąją vietą
2013.04.05 8a
Aistė Buitvidaitė
Rusų kalbos Auksinės kengūros nugalėtojas
2013.04.05 8a
Rokas Navickas
Rusų kalbos Auksinės kengūros nugalėtojas
2013.04.05 5b
Laurynas Matuzas
Anglų kalbos Sidabrinės kengūros laimėtojas
2013.04.05 5b
Benas Česnauskas
Anglų kalbos Oranžinės kengūros laimėtojas
2013.04.05 6b
Elžbieta Stankūnaitė
Anglų kalbos Oranžinės kengūros laimėtoja
2013.04.05 4a
Mantas Lukošiūnas
Anglų kalbos Oranžinės kengūros laimėtojas
2013.04.05 4a
Ūla Levanaitytė
Anglų kalbos Oranžinės kengūros laimėtoja
2013.04.05 5a
Viltė Uptaitė
Anglų kalbos Oranžinės kengūros laimėtoja
2013.04.02 7b
Karolis Kmitas
Miesto biologijos olimpiadoje užėmė 3-čią vietą
2013.04.02 6a
Lina  Vaičėnaitė
Gamtos mokslų olimpiadoje užėmė 3-čią vietą
2013.04.02 8a
Rokas Navickas
Geografijos olimpiadoje užėmė antrąją vietą
2013.04.02 7b
Gustas Jurgelionis
Geografijos olimpiadoje užėmė antrąją vietą
2013.04.02 2a
Airima Stankutė
Sidabrinės Kengūros diplomas
2013.03.13 2a
Agnė Lukavičiūtė
Oranžinės Kengūros diplomas
2013.03.13 2a
Mindaugas Kaupas
Oranžinės Kengūros diplomas
2013.03.13 8a Žalys Kristijonas Sidabrinis Kengūros diplomas
2013.03.12 4a Levanaitytė Ūla Sidabrinis Kengūros diplomas
2013.02.27 5a Rimeika Vykintas  Šiaulių regiono moksleivių raštingumo konkurse užėmė I vietą
2013.02.27 7b Jurgelionis Gustas Šiaulių regiono moksleivių raštingumo konkurse užėmė III vietą
2013.02.27 8b Urbietis Viktoras Šiaulių regiono moksleivių raštingumo konkurse užėmė III vietą
2013.02.26 Juknevičiūtė Beatričė  Lietuvių kalbos mažojoje olimpiadoje užėmė I vietą
2013.02.26 Vyšniauskaitė Živilė  Lietuvių kalbos mažojoje olimpiadoje užėmė I vietą
2013.02.26 Alūzas Arnas  Lietuvių kalbos mažojoje olimpiadoje užėmė I vietą
2013.02.26 Beinoravičius Vytenis Lietuvių kalbos mažojoje olimpiadoje užėmė I vietą
2013.03.02 7b Jurgelionis Gustas Meninio skaitymo konkurse Plungėje pelnė pagyrimo raštą
2013.02.27 4a Lukošiūnas Mantas Šiaulių m. 4-5 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą
2013.02.26 5a Kondroška Armandas  Istorijos ir informacinių technologijų konkurse užėmė III vietą
2013.02.26 5b Upaitė Viltė Istorijos ir informacinių technologijų konkurse užėmė III vietą
2013.02.26 5b Misevičius Matas Istorijos ir informacinių technologijų konkurse užėmė III vietą
2013.02.26 5b Raupytė Gustė Istorijos ir informacinių technologijų konkurse užėmė III vietą
2013.01.25 6a Vaičėnaitė Lina mokyklos 6-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą
2013.01.25 7b Kmitas Karolis mokyklos 6-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą
2013.01.25 8b Latakas Mikas mokyklos 6-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą
2013.01.25 8b Urbaitis Viktoras mokyklos 6-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą
2013.02.16 Latakas Mikas Šiaulių miesto istorijos viktorinoje laimėjo I vietą
2013.02.16 Navickas Rokas Šiaulių miesto istorijos viktorinoje laimėjo I vietą
2013.02.16 Urbaitis Viktoras Šiaulių miesto istorijos viktorinoje laimėjo I vietą
2013.02.06 7 Jurgelionis Gustas Meninio skaitymo konkurse užėmė pirmąją vietą
2013.02.07 4a Levanaitytė Ūla 4 klasių mokinių diktanto rašymo konkurse užėmė pirmąją vietą
2013.01.17 8b Grišiūtė Rugilė Konkurse „Mes – vieno kraujo”  laimėjo 2-ąją vietą
2013.01.17 8b Gulbinaitė Emilija Konkurse „Mes – vieno kraujo”  laimėjo 2-ąją vietą
2013.01.17 8b Alūzaitė Livija Konkurse „Mes – vieno kraujo”  laimėjo 2-ąją vietą
2013.01.17 8b Tamoševičiūtė Monika Konkurse „Mes – vieno kraujo”  laimėjo 2-ąją vietą
2013.01.17 8a Valauskaitė Greta Konkurse „Mes – vieno kraujo”  laimėjo 2-ąją vietą
2013.01.22 4a Žainys Rokas Šiaulių miesto tarpmokyklinėse stalo teniso varžybose užėmė II vietą
2013.01.22 5a Gecas Andrius Šiaulių miesto tarpmokyklinėse stalo teniso varžybose užėmė II vietą
2013.01.22 7a Urbelis Domantas Šiaulių miesto tarpmokyklinėse stalo teniso varžybose užėmė II vietą